Post by Jenni on Feb 16, 2014 20:00:33 GMT
- Kilpailupäivä on 17.2.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä on 17.2. klo 18. Osallistuminen tapahtuu joko alle tai ht.netin topaan.
- Jokainen osallistuja saa tuoda kisoihin rajattomasti hevosia
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan ja yksi hevonen ei saa ilmoittautua saman luokkaan kahdesti
- Luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia
- Tulokset arvotaan Virtuaalijelpin arvontakoneella
- Ilmoittautuminen muodossa
Luokka
Ratsastaja - Hevosen virallinen nimi
Luokat
1. HeD/raviohjelma TT
2. HeC TT
3. HeB TT
4. HeA TT
5. VaB TT
6. VaA TT
7. Prix St. Georges PERUTTU
8. Intermediaire I PERUTTU
9. Intermediaire II PERUTTU
10. Grand Prix TT
Osallistujat
HeD/raviohjelma
1. Julia - Reckless Kirby
2. Meiju K. - Chyles Dust Dancer
3. Meiju K. - Grimnirnacht PB
4. Petra - Kesäheila
5. Petra - Surumetsän Joulunhenki
6. Julia - Perilous Queen
7. Ella - Serais Silver Sparkey
8. Petra - Glamgare Jiminy
HeC
1. Petra - Kesäheila
2. Meiju K. - Hectic Heresy
3. Petra - Surumetsän Joulunhenki
4. Ella - Rotvallin Gillian
5. Julia - Second Chance
6. Petra - Glamgare Jiminy
7. Julia - Piloqutinnguaq
8. Ella - Regata Livy
9. Mila - Taffeltoff
10. Meiju K. - Rajattoman Joonatan
HeB
1. Meiju K. - Hectic Heresy
2. Sunnie A. - Rockboy
3. Ella - Rotvallin Gillian
4. Petra - Hukkareissu
5. Ella - Regata Livy
6. Mila - Mister Haddock
7. Petra - Surumetsän Joulunhenki
8. Julia - K.B. Suomineito
9. Mila - K.B. Murheenkryyni
10. Meiju K. - Rajattoman Joonatan
11. Mila - Zanzauthen Biu
12. Petra - Kesäheila
13. Sunnie A. - Falinerica SR
14. Mila - Dunkel Bisschen
15. Sunnie A. - Demeterna
16. Sunnie A. - Royal Romance
HeA
1. Petra - Kesäheila
2. Meiju K. - Prima Passion SNAK
3. Rea - Breandan Aleesha
4. Sunnie A. - Falinerica SR
5. Mila - Artiikin Ilotuikku
6. Meiju K. - Rosconnell Nessa
7. Petra - Surumetsän Joulunhenki
8. Julia - Chestna Wonder
9. Mimmi - Castrolux
10. Meiju K. - Sasnak Cincinnati
11. Meiju K. - Hysteerikko
12. Petra - Hukkareissu
13. Sunnie A. - Demeterna
VaB
1. Meiju K. - Hysteerikko
2. Petra - Valovirta
3. Mimmi - Mimu's Rain Drop
4. Rea - Breandan Aleesha
5. Meiju K. - Rosconnell Nessa
6. Meiju K. - Never Never
7. Julia - Dagmars Brunett RGL
8. Mimmi - Mimu's Sky Song
9. Sunnie A. – Aiedal
10. Petra - Hukkareissu
11. Petra - Re-Spencer DON
12. Meiju K. - Prima Passion SNAK
13. Meiju K. - Sasnak Cincinnati
VaA
1. Mimmi - Mimu's Ice Princess
2. Petra - Valovirta
3. Meiju K. - Never Never
4. Petra - Re-Spencer DON
Prix St. Georges
Intermediaire I
Intermediaire II
Grand Prix
1. Mimmi - Mimu's Black Pearl
2. Mimmi - Mimu's Silver Ribbon